Hakkımda

Niyazi Yüksel.

16'sını bitirmiş, 17'sini yaşayan bir genç. Çoğu şarkıya ilham olan 17. yaşın henüz bir güzelliğini görmese de bildiği tek bir şey var: Hayat her şeye rağmen yaşamaya değer. Önünüzde sizi bekleyen yıllar var. Aşık olmanız gereken birileri sizi bekliyor. Geceleri uykunuzu kaçıracak, sizi bağırtacak, o sizi öptüğünde dünyanın durduğunu hissedeceğiniz kişiler var.

Gökkuşaklarını seviyor. Kalbinde rengarenk gökkuşağı taşıyan insanları seviyor. O gökkuşağına kendisi de sahip olmak istiyor. Hayatı boyunca karşılaştığı simsiyah insanları değil de, bir tuvale fırça yardımıyla boyalarını akıtırcasına kalbini renklendiren insanları istiyor.

Hayal kurmayı seviyor. Zaten Balık erkeğinden ne bekleyebilirsiniz ki? Tabii ki hayal kuracak, sevecek, aşık olacak, gülümseyecek, etrafına neşe dağıtacak. Ha, bir de söylemesi gerek, yükselen burcu Aslan. Bu iki burcun kişiliğini oluşturduğuna inanıyor; karmaşık. Hayatı da en az kişiliği kadar karmaşık, inişli ve çıkışlı. Sahiden, hangimizin hayatı öyle değil ki?

Nisan 2013'ten beri Wattpad'e üye oldu. Haziran 2013'te ilk hikayesi Aşk Yıldızlara Benzer'i yayımladı ve o günün hayatında attığı en büyük adım olduğunu düşünüyor.

17 yaşını bitirmesine aylar kalsa da Hogwarts Mektubu'nun geleceğine inanıyor. Ya da 16 yaşında ortaya çıkması gereken ama birazcık geciken Yunan Tanrısı bir ebeveyni olduğunu düşünüyor. Unutmadan, Açlık Oyunları için gönüllü olmak istiyor. Onun için daima Melez Kampı, Jüpiter Kampı'ndan daha üstün.

Okuduğu kitap satırlarında kaybolan, dinlediği şarkıların melodisinde kendini kaybeden, yazdığı her satırda kendisini bulan ve biraz daha keşfeden, öylesine yaşayan bir genç işte.

Büyümek istese de büyümekten korkuyor. Geçirdiği her yaşı dolu dolu yaşamak istiyor.

0 yorum:

Yorum Gönder